DVPP

Letní škola Emoční sebeobrany pro učitele 2017

Termín od 30.07.2017 do 04.08.2017 Instituce: Emoční sebeobrana CZ Cena: 5 000 Kč

V termínu 30.7.- 4.8. 2017 proběhne 2. ročník Letní školy Emoční sebeobrany. Letní škola proběhne v příjemném prostředí školy Kairos v Dobřichovicích (Lomená 158, Dobřichovice, cca 15 km od Prahy, dobré vlakové spojení). Seznamíte se se zásadami efektivní práce s vlastní emocionalitou i emocemi ve třídě. Motto: Udělejte si z emocí své spojence a využívejte je jako zdroj energie! Program letní školy: 30.7. Emoční sebeobrana pro učitele – úvodní workshop 31.7. Vnitřní síla a stabilita 1.8. Hranice a jejich udržování 2.8. Agresivita a asertivita 3.8. Hlas a tělová sebezkušenost 4.8. Autorita vnitřní a vnější Účast na úvodním workshopu (nebo jeho předchozí absolvování) je podmínkou pro účast na ostatních workshopech. REGISTRACE: Pro účast na letní škole je třeba se zaregistrovat nejpozději do 5. 7. 2017 Přihlašovací formulář:http://www.emocnisebeobrana.cz/workshop/letni-skola-emocni-sebeobrany-2017/ V ceně seminářů je zahrnuté menší občerstvení (káva, čaj, sušenky). Účastníci získají osvědčení o účasti na seminářích. Všechny semináře jsou akreditovány MŠMT v rámci dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků (DVPP). Podrobné anotace k jednotlivým workshopům najdete v kapitole „Co je emoční sebeobrana?“ (www.emocnisebeobrana.cz)

Termín od 30.07.2017 do 04.08.2017
Cíl akce Účastníci absolvují úvodní i navazující workshopy emoční sebeobrany, seznámí se s principy vědomé práce s emocemi a získají praktické dovednosti ve zvládání emočně náročných situací
Kontaktní email lukas@emocnisebeobrana.cz
Kontaktní tel. 777 237 073
Cena 5 000 Kč
Poznámka k ceně Cena za celé studium, Cena 5.000 platí pro zájemce o celou letní školu (6 seminářů). Při výběru jednotlivých seminářů je cena 1.200 za seminář.
Akreditace ANO
Typ akce Seminář
Cílová skupina výchovní poradci, vychovatelé školských zařízení, učitelé ZUŠ a SUŠ, učitelé VOŠ, učitelé speciálních škol, učitel praktického vyučování, učitel - metodik prevence, speciální pedagogové, ředitelé škol a školských zařízení, pedagogové volného času, asistenti pedagoga, učitelé SOŠ a SOU, učitelé MŠ, učitelé gymnázií, učitelé 2. stupně, učitelé 1. stupně, učitelé - vedoucí zájmových kroužků a klubů

Oblast vzdělávání