Pracovní situace

Organizace školního roku

Soubor pedagogicko-organizačních informací na školní rok 2015/2016

Autor/autoři: MŠMT

Soubor pedagogicko-organizačních informací pro mateřské školy, základní školy, střední školy, konzervatoře, vyšší odborné školy, základní umělecké školy, jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky a školská zařízení na školní rok 2015/2016.

Soubor pedagogicko-organizačních opatření na školní rok 2013/2014

Autor/autoři: MŠMT

Soubor pedagogicko-organizačních opatření na školní rok 2013/2014 zahrnuje informace pro mateřské školy, základní školy, střední školy, konzervatoře, vyšší odborné školy, základní umělecké školy, jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky a š...

Státní symboly