Produkty

Produktové balíčky - Časopisy

Časopis Řízení školy

Je určen ředitelům, ale také vedoucím pracovníkům škol a školských zařízení, zřizovatelům i pedagogům, kteří hledají odborné informace a sledují aktuální dění v oblasti školství. Vychází každý měsíc mimo prázdnin (10 x ročně), kdy bude vydán letní speciál. Balíček obsahuje tištěnou i online verzi časopisu a pravidelné zasílání aktuálních informací z oblasti školství.

Časopis Řízení školy + Speciál pro SŠ

Balíček obsahuje tištěnou i online verzi časopisu Řízení školy a Speciálu pro střední školy, dále online verzi Speciálu pro MŠ, Speciálu pro ZUŠ, Speciálu pro školní družiny a Speciálu pro školní jídelny. Zakoupením balíčku a aktivací online archivu časopisů získáte také pravidelné zasílání aktuálních informací z oblasti školství.

Časopis Řízení školy + Speciál pro MŠ

Balíček obsahuje tištěnou i online verzi časopisu Řízení školy a Speciálu pro MŠ, dále online verzi Speciálu pro střední školy, Speciálu pro ZUŠ, Speciálu pro školní družiny a Speciálu pro školní jídelny. Zakoupením balíčku a aktivací online archivu časopisů získáte také pravidelné zasílání aktuálních informací z oblasti školství.

Časopis Řízení školy + Speciál pro ZUŠ

Balíček obsahuje tištěnou i online verzi časopisu Řízení školy a Speciálu pro ZUŠ, dále online verzi Speciálu pro MŠ, Speciálu pro střední školy, Speciálu pro školní družiny a Speciálu pro školní jídelny. Zakoupením balíčku a aktivací online archivu časopisů získáte také pravidelné zasílání aktuálních informací z oblasti školství.

Časopis Řízení školy + Speciál pro ŠD

Balíček obsahuje tištěnou i online verzi časopisu Řízení školy a Speciálu pro školní družiny a dále online verzi Speciálu pro MŠ, Speciálu pro ZUŠ, Speciálu pro střední školy, Speciálu pro školní jídelny. Zakoupením balíčku a aktivací online archivu časopisů získáte také pravidelné zasílání aktuálních informací z oblasti školství.

Časopis Řízení školy + Speciál pro ŠJ

Balíček obsahuje tištěnou i online verzi časopisu Řízení školy a Speciálu pro školní jídelny a dále online verzi Speciálu pro MŠ, Speciálu pro ZUŠ, Speciálu pro střední školy, Speciálu pro školní družiny. Zakoupením balíčku a aktivací online archivu časopisů získáte také pravidelné zasílání aktuálních informací z oblasti školství.

Speciál pro školní družiny

Školní družina i školní klub se stávají důležitým výchovným partnerem pro rodiče i pro školu. Plní vzdělávací cíle, mají významnou úlohu v oblasti prevence negativních sociálních jevů a rozvíjejí osobnostní a sociální kompetence dětí. Školní družiny a školní kluby by tedy neměly stát na okraji pozornosti, a proto od září 2014 vychází Speciál pro školní družiny. Získáte přehledné informace o platné legislativě, budeme vysvětlovat častá pochybení, ve spolupráci s MŠMT pro vás připravujeme pravidelnou rubriku Poradna, samozřejmostí budou také články nabízející inspiraci pro činnosti, tematické projekty, nabídky DVPP, pozvánky a informace, které pro vás mohou být přínosem.

K tištěnému časopisu si také můžete aktivovat online verzi tohoto časopisu. Získáte také pravidelné zasílání aktuálních informací z oblasti školství.

Speciál pro školní jídelny

Školní stravování slaví 70 let své existence a současně prochází významnými změnami. Vedoucí školních jídelen se dnes více než kdy jindy ve své práci neobjedou bez manažerských kompetencí, řeší pestrou paletu problémů od sestavování jídelních lístků přes administrativu, pracovněprávní otázky, musí sledovat měnící se legislativu, nové trendy v moderním vaření, komunikují se zaměstnanci, vedením školy, rodiči i dětmi a často ještě zvládají doplňkovou činnost… A to není zdaleka všechno. Proto rozšiřujeme řadu našich odborných periodik o SPECIÁL PRO ŠKOLNÍ JÍDELNY, který vám pomůže mít přehled o tom, co nesmíte opomenout i o tom, co můžete vylepšit. Obsah připravujeme ve spolupráci s odborníky na oblast školního stravování z MŠMT, ČŠI, Ministerstva zdravotnictví, dále odborníky na výživu, školské a pracovní právo, management. Najdete zde také informace o vzdělávacích akcích, konferencích, soutěžích, příklady dobré praxe ze školních jídelen a recepty vhodné pro školní jídelny.

Časopis Školní poradenství v praxi

Unikátní odborný časopis na českém trhu, který se komplexně věnuje otázkám souvisejícím s poskytováním poradenských služeb ve školství v ČR, a svým vznikem reaguje na absenci periodika pro poradenské pracovníky. Školní poradenství v praxi vychází pravidelně 6x ročně (každý lichý měsíc v roce) od září 2014 v rozsahu 40 stran.

Časopis Řízení školy

Časopis Řízení školy + Speciál pro SŠ

Časopis Řízení školy + Speciál pro MŠ

Časopis Řízení školy + Speciál pro ZUŠ

Časopis Řízení školy + Speciál pro ŠD

Časopis Řízení školy + Speciál pro ŠJ

Speciál pro školní družiny

Speciál pro školní jídelny

Časopis Školní poradenství v praxi

Speciál pro SŠ
Speciál pro MŠ
Speciál pro ZUŠ
Speciál pro ŠD
Speciál pro ŠJ
Speciál pro školní družiny Speciál pro školní jídelny Školní poradenství v praxi
  2 220 Kč 2 220 Kč 2 220 Kč 2 220 Kč 2 220 Kč 710 Kč 710 Kč 1 190 Kč
  Objednat Objednat Objednat Objednat Objednat Objednat Objednat Objednat

2 220 Kč 2 220 Kč 2 220 Kč 2 220 Kč 2 220 Kč 710 Kč 710 Kč 1 190 Kč
  Objednat Objednat Objednat Objednat Objednat Objednat Objednat Objednat

Informace k produktům

Výběrem produktu přejdete na 1. krok objednávky. Dosud neregistrovaní uživatelé se mohou zaregistrovat v rámci procesu objednávky.

Všechny uvedené ceny jsou bez DPH.

Informace pro nové předplatitele:
Předplatné začíná od data uhrazení zálohové faktury a bude ukončeno ke konci daného kalendářního roku.
Konečná cena bude fakturována zákaznickým oddělením při zpracování objednávky adekvátně k počtu dní zbývajících do konce příslušného kalendářního roku.