Jak řídit opravdu velkou školu?

Datum: Autor/autoři: RNDr. Jana Marková Rubrika: Rozhovor

Je příznačné, že motto jedné z největších škol v republice zní „Vzděláváme pro život“. Na poměry českých škol je počet osob, které každý den projdou dveřmi školy, takřka neuvěřitelný – 2 031 žáků, 174 pedagogických a 89 nepedagogických pracovníků. V čele stojí RNDr. Jana Marková, která zvládá nejen práci ředitelky se všemi pracovními i společenskými povinnostmi, ale zapojuje se i do vzdělávání vedoucích pedagogických pracovníků. Našli jsme čas na krátký rozhovor u nás na katedře po jejím ekonomicky zaměřeném semináři.