Soutěžní filmy Antifetfestu jsou pohledem dětí na svět

Datum: Autor/autoři: Jana Havlíková Rubrika: Rozhovor

Domluvit se s Mgr. Janou Havlíkovou na termínu rozhovoru je těžký úkol. Znamená to vydolovat v jejím diáři skulinu, kterou by nevěnovala metodikům prevence, pořádání nějaké vzdělávací akce či sepisování akčního plánu. Díky 10. ročníku Antifetfestu, pražskému soutěžnímu festivalu amatérských filmů pro školy, školská zařízení a nízkoprahové kluby pro děti a mládež s tematikou rizikového chování, jsme se ale nakonec sešly. A povídání jsme zasvětily, jak jinak, festivalu, prevenci, metodikům prevence ve školách i v poradnách a problémům a radostem, které jim jejich práce denně přináší.