Výtvarná technika - muchláž

Datum: Autor/autoři: Alexandra Hejlová Rubrika: Tvoříme

Netradiční výtvarná technika zvaná muchláž má více forem a možností použití. Od jednodušší formy pro začátečníky až pro opravdu pokročilé výtvarníky. Dnes jsem zvolila tu nejlehčí výtvarnou formu a přizpůsobila ji pro naše předškoláky. Věřte, že vše lehce zvládnou, a nakonec budou mít krásná výtvarná díla, se kterými se mohou veřejně pochlubit. Nedávno jsem tuto metodu realizovala se svými malými žáčky. O jejich muchláže projevila velký zájem veřejnost, rodiče, děti i učitelé. Díla malých výtvarníků jsou v současnosti vystavena v ZŠ Korunovační v Praze, kde slaví velké úspěchy.